Bawimy się w Fashion House Sosnowiec!

Plac zabaw w środku zimy bez żadnych dodatkowych opłat? Takie rzeczy tylko w sosnowieckim Fashion House Outlet Centre. Zbudowany na planie okręgu, z wieloma mądrymi urządzeniami dla maluchów i wygodnymi miejscami siedzącymi dla rodziców, od pierwszego dnia funkcjonowania zyskał sobie rzeszę wiernych fanów. I gdyby nie fakt, że trochę nam nie wypada (wszak średnia wieku lat trzydzieści) same ruszyłybyśmy na pokład dużego pociągu, by wdrapywać się, skakać, fikać koziołki.
Plac zabaw znajduje się przy ostatnim wejściu do FH Sosnowiec. Zajmuje naprawdę imponującą przestrzeń jak na miejsce dla dzieci wybudowane w centrum handlowym. Szczerze mówiąc – nigdzie nie widziałam większego. Zabawki i urządzenia umieszczone wewnątrz są duże, trwałe, bezpieczne, w większości drewniane. Cała powierzchnia placu została wyłożona specjalnymi panelami, podobnymi do piankowych układanek do pokoju malucha. Dzięki temu dzieci mogą bawić się też na podłodze, a w razie upadku, nie będzie żadnych nieszczęść i urazów.
Wśród atrakcji: gigantyczna gra w kółko i krzyżyk, wielki pociąg, koniki i bujaki, stoliki i krzesła do rysowania, duży domek do zabaw i tor przeszkód w jednym, samochody, samoloty, przestrzenne gry logiczne. Całość otoczona wieńcem kolorowych balonów wygląda jak fantastyczna bawilandia.
Mali i duzi klienci Fashion House korzystają z placu bez żadnych dodatkowych opłat. I to jest super!


Autorki: Milena & Ilona
www.blessthemess.pl
Plac zabaw  w Fashion House Outlet Centre w Sosnowcu

Share on Facebook0
Tweet about this on Twitter0
Share on Google+0
Pin on Pinterest0
0