Odyseja kosmiczna.

Już od jakiegoś czasu projektanci wybiegają myślami w przyszłość i do produkcji ubrań i akcesoriów wykorzystują tkaniny w wersji metalik. Trend zostanie z nami na dłużej, dlatego koniecznie trzeba mieć w szafie coś o szlachetnym blasku. I nie chodzi tu tylko o biżuterię, ale o rzeczy o znacznie większych gabarytach! Tej wiosny szczególną popularnością cieszą się ubrania srebrne i złote albo te w cukierkowych odcieniach w metalicznym wydaniu niczym zaczerpnięte z filmów o odległych galaktykach. Świetnie wyglądają w stylizacjach w duchu sportowym – zestawione z innymi rzeczami o minimalistycznych fasonach – najlepiej białymi. Świat sportu i futurystyczne wizje łączą się też przy produkcji obuwia. Hitem są metaliczne adidasy, trampki i tenisówki, do których przekornie warto dobrać dużych rozmiarów kopertówki. Fashioniści zachwycają się także srebrzystymi sandałami na siermiężnych płaskich podeszwach, które przypominają kultowe birkenstocki.
W swojej szafie warto mieć także elegancki złoty zegarek na szerokiej bransolecie oraz szkatułkową torebeczkę wysadzaną mieniącymi się kamieniami – zastąpią biżuterię i przydadzą się, gdy planujesz większe wyjście.
Dawniej połyskujące ubrania noszono tylko na wieczór, dziś ta zasada odeszła już do lamusa. Spokojnie możesz więc założyć T-shirt z metalicznym nadrukiem, żakiet ze srebrzystą nitką albo złote buty na platformach – nawet przed południem. Niech moc będzie z tobą!

Buty srebrne Ecco – 459,90 zł
Buty połyskujące czarne Geox – 300 zł
Sandały Guess – 295 zł
Torba Guess – 365 zł
Złote trampki Kazar – 244 zł
Torebka w cekiny Kazar – 258 zł
Kopertówki Pinko – 155 zł
Srebrne sandały na platformie Pinko – 855 zł
Duża złota kopertówka Simple –  499,90 zł
Złote szpilki Symbiosis – 299,99 zł


Style Collection by Fashion House
produkty dodtępne w Fashion House Outlet Centre Warszawa

Share on Facebook0
Tweet about this on Twitter0
Share on Google+0
Pin on Pinterest0
0
 
  • Mateusz Zachciał

    1 – 2 – 3 test komentarza!