Pielęgnacja obuwia.

Sezon wiosenny dopiero się w tym roku rozpoczyna… Niestety pogoda nie pozwoliła nam na zbyt szybkie wyciągnięcie balerinek. To najlepszy moment, aby przygotować obuwie na nowy sezon. Kiedy właściwie zadbamy o buty, będą długo wyglądały jak nowe. Wiadomo, że jeśli kupujemy buty skórzane, tekstylne czy z nubuku – potrzebują one innej pielęgnacji. Dziś zapraszam na zestawienie najpopularniejszych środków do pielęgnacji, które warto mieć w domu. Wszystkie środki (i pokazane buty) można zankupić w salonie Gino Rossi w Fashion House Gdańsk.

Balsam do pielęgnacji skór 125 ml (29,90 zł)

Balsam na bazie wosku pszczelego i olejków. Do skór gładkich, lakierowanych i szlachetnych. Czyści i odżywia skórę. Nie nadaje się do zamszu i nubuku

Spray do lakieru (29,90 zł)

Preparat w sprayu do pielęgnacji skór lakierowanych. Czyści i nabłyszcza, przywraca blask i żywy odcień. Usuwa brud, tłuszcz i drobne zarysowania. To naprawdę działa – nie byłam przekonana, ale sama sprawdziłam i moje lakierowane buty wyglądają jak nowe!

Impregnat 200ml (29,90 zł)

Wysoko zaawansowana ochrona przed nasiąkaniem woda i brudem oparta o najnowsze nano-technologie. Przeznaczona do skór gładkich, nubukowych, zamszowych oraz tekstyliów. Polecam zastosować jeszcze przed pierwszym założeniem butów – dzięki temu brud nie będzie do nich “przylegał”. Jeśli nawet zdarzy nam się jakiś wypadek – szybko usuniemy wszelkie zabrudzenia.

Renowator (26,90 zł)

Odnawia kolor obuwia oraz artykułów z zamszu, nubuku i tekstyliów. Chroni przed wilgocią i plamami. Odżywia skórę i poprawia jej stan.

Krem do obuwia (25,90 zł)

Delikatny krem na bazie naturalnych wosków. Czyści, pielęgnuje i odżywia. Odpowiedni do skór naturalnych i syntetycznych.

Czyścik do skór licowych – Transparentny (11,90 zł)

Gąbka czyścika nasączona jest substancją, która czyści, poleruje i nadaje skórze jej właściwy wygląd. Zabezpiecza przed czynnikami zewnętrznymi, odnawia wygląd buta. Czyścik można stosować do skór gładkich i syntetycznych.

Pianka czyszcząca (25,90 zł)

Pianka do czyszczenia skóry i tekstyliów. Usuwa brud, plamy po soli i inne zabrudzenia. Odświeża kolory i pielęgnuje skórę.

Tłuszcz w sprayu do obuwia (29,90 zł)

Płynny tłuszcz do obuwia wnika w głąb skóry, natłuszcza ją, odżywia i chroni przed nasiąkaniem wodą i błotem.

Buty Gino Rossi widoczne na zdjęciu:
Półbuty męskie czarne 599,9 zł / 369,9 zł
Szpilki czerwone – 549,9 zł / 379,9 zł
Granatowe baleriny z kokardą – 429,9 zł / 299,9 zł
Popielate Lordsy – 369,9 zł / 259,9 zł


Autor: Katarzyna Gwizdała
www.innooka.pl
Produkty dostepny w Fashion House Outlet Centre w Gdańsku

Share on Facebook0
Tweet about this on Twitter0
Share on Google+0
Pin on Pinterest0
0